Nonkel Juul gaat met den ontvanger praten.

Suskeblogt's avatarDe avonturen van nonkel Juul en Bieke

Nonkel Juul stapt het gemeentehuis binnen. Gisteren heeft hij een brief ontvangen van den Ontvanger met de melding dat hij de lengte van zijn gang moet opgeven zodat ze hem een correcte indirecte belasting op het eigenhandig aanleggen van een gang in een woonhuis gelegen in een woonzone kunnen aanrekenen. Daar moet hij niets van weten. Hij zal eens een hartig woordje met dat heerschap praten. Van tante Martha heeft hij zijnen tweeloop thuis moeten laten. Je weet maar nooit dat onze nonkel in een slechte bui geraakt door dien ambtenaar eerste klas.

Kassierster : Dag meneer wat kan ik voor u doen ?
Nonkel Juul : Ik moet den ontvanger spreken.
Kassierster : Als het is om te klagen over de kwaliteit van de nieuwe vuilniszakken kan ik u niet bij den ontvanger binnenlaten. Hij is er momenteel niet.
Nonkel Juul : Ik kom om een hartig woordje te…

View original post 401 woorden meer

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

3 Responses to Nonkel Juul gaat met den ontvanger praten.

  1. Jaixy's avatar Jaixy schreef:

    Hihi die Nonkel… Ik vind m geweldig

  2. gerdaYD's avatar gerdaYD schreef:

    En ondanks die aanhoudende, vervelende griep had je toch weer de courage om zo’n schitterend verhaal over Nonkel Juul te plegen Suske. Bedankt voor de lach die je telkens weer op mijn gezicht tovert!

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.