de opzienbarende terugkeer van het matrassenteam.

De rust in Rumbeke is weergekeerd. iedereen is content dat nonkel Juul opgespoord en uitgeleverd werd vorige week. Garde Punaize en madame poep zijn door de burgemeester gehuldigd voor hun kordaat optreden. De fanfare van Honger en Dorst zet alle registers open. Van uit het venster van zijn kamertje in het rusthuis kan nonkel Juul dit alles zien. Hij schudt troosteloos met zijn hoofd. De rechter was nogthans mild geweest voor hem. Hij werd beschuldigd van “stalken van zijn eigen echtgenote” alhoewel hij haar nooit kon vinden. Het feit dat hij haar ervan verdacht iets “te doen” te hebben met Philemon de facteur (postbode) deed geen afbreuk van de feiten. Hij moet zich door een psychiater laten behandelen tegen dwanggedachten. Verder moet hij een boete betalen voor het tegen de stroom inrijden tijdens de toer van Frans, dit met een bakfiets die niet toegelaten is om de toer mee te rijden.

Stovebuuzeke en Sjonnie van de Waterleiding komen er van af met een flinke geldboete. Zij zouden passief meegewerkt hebben met nonkel Juul door hem niet op andere gedachten proberen te brengen hebben en ook door mee te rijden in de bakfiets tegen stroming tijdens toer de Frans.

Klusjesman, die tussen de varkens teruggevonden werd, wordt veroordeeld voor overmatig viagragebruik en het bedreigen van madame Poep met een niet nader omschreven wapen dat duidelijk te zien was in zijn broekzak. Voor het verkrachten van een zeug en het opvreten van varkensvoer werd hij vrijgesproken.

Bieke wordt bij verstek veroordeeld tot tien kletsen op de blote kont wegens onzedig gedrag en praat die niet bij haar leeftijd past. Deze zullen haar gegeven worden door meneer pastoor na de hoogmis van zodra ze boven water komt.

Tol Kerkchof werd niet genoemd in deze zaak gezien hij officieel al lang overleden is.

Het is duidelijk dat iedereen tevreden is met deze wending, behalve onze helden zelf dan.

Maar waar is Bieke gebleven ?
En is er nieuws over het wuuf van nonkel Juul ?
Al deze vragen en ander levensbeschouwende zaken zoals “wie draait vandaag zijn of haar matras?”
Daar hoop ik volgende week antwoord op te verzinnen.
Fijne draaidag !

9503053355_7a722694cf_o

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

14 Responses to de opzienbarende terugkeer van het matrassenteam.

  1. rietepietz's avatar rietepietz schreef:

    En al die mensen die nu wéér zelf opdraaien voor het matrassen keren , dié zijn ook niet blij denk ik!

  2. די מריו's avatar די מריו schreef:

    Zeg Bieke heeft wel een beetje mijn hart gestolen, dus ik moet haar terugvinden, anders ga ik zelf op onderzoek uit……

    Love As Always
    Di Mario

  3. A van de Aa's avatar A van de Aa schreef:

    Vragen blijven dus antwoorden worden er nog verwacht.

  4. marjolijn1's avatar marjolijn1 schreef:

    De mijne draai ik morgen, dat is ook goed hé..!
    Fijne avond.

  5. Rebbeltje's avatar Rebbeltje schreef:

    Een betere smoes om de matrassen niet te keren is er niet…we doen het zelf wel weer 🙂

  6. micheleeuw's avatar micheleeuw schreef:

    Ik zal de matras zelf keren zodat het team nog een weekje kan uitrusten. 🙂

  7. J@n.'s avatar J@n. schreef:

    “Einde van dit verhaal?” Nou ik hoop het niet, maar voor vandaag keer ik ze zelf wel weer.

  8. ollieblunder's avatar ollieblunder schreef:

    Ik dacht dat we er van af waren 😦 😉

  9. frank-103's avatar frank-103 schreef:

    Het wuuf van nonkel Juul heb ik hier in Beverwijk gezien, op de kermis in het spookhuis. Wij deden het dun in de broek van schrik, laat de nonkel haar alstublieft ophalen!

  10. Karel's avatar fietszwerver schreef:

    ha die Suske
    ja en in de winter met de slee 🙂 leren ze de rare fratsen wel wat af
    mzl

  11. Karel's avatar fietszwerver schreef:

    mogge Suske
    ik las het net te laat , had het matras al gekeerd
    dus het hele spul wat straf en dan mogen ze weer , of moet nonkel Juul lang zitten in dat Psychiatrische instelling
    hoe dan ook geniet de dag

  12. Sjoerd's avatar sjoerd schreef:

    Zo komt dan voorlopig alles tot een relatief goed einde.

  13. ZON-nebloem's avatar ZON-nebloem schreef:

    jou verhalen zitten nooit zonder een einde dus….:o)

  14. gerdaYD's avatar gerdaYD schreef:

    Oef, ik dacht dat er nu een einde aan al die perikelen van Nonkel Juul was gekomen, maar néé hoor, dit is precies nog niet het einde van dit verhaal hihi… Waar blijf je het toch uithalen Suske?

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.