Er wordt hier de laatste tijd nogal flink met bloemen naar deze blog gesmeten. Dit kan alleen maar mijn ego strelen, maar willen jullie dan wel svp de bloempotten NIET meegooien ???
Ik kreeg deze nominatie van deze stommekloot euh Stommerik
Ik mag nu de nominatie doorgeven aan een aantal bloggers waarvan ik denk dat ze dit verdienen. Er zijn hierbij een aantal regels van kracht.
Je moet het logo van de award in je artikel/blog neerzetten
Link even terug naar de persoon van wie je de award gekregen hebt
Geef de award aan zoveel bloggers als je wilt
Link de genomineerde bloggers in je post
Laat de blogger weten dat ze genomineerd zijn door een comment op hun blog achter te laten.
De eerste die me te binnen schiet is Ollie. Grappige blogger en nog veel grappiger in real life.
De tweede is klaproos die met haar mooie foto’s en steeds passende teksten enorm veel mensen weet te boeien. Zij deelt deze plaats met Elmar.
De derde zijn zoweel Di Mario en Renesmurf die op allerlei manier veel van hun woonplaats en dagelijks leven weten te mixen met van alles en nog wat.
De vierde plaats is voor Terrebel die het zowat het langst volhoudt op deze blog, ook al houdt hij niet van kattenblogs. Twisten en Els delen deze prijs met hem. Niet beginnen vechten he !!!
Vijfde plaats is voor Brillie en Redstar die eigenzinnig verder bloggen en steeds nieuwe verassende dingen uit hun eigen denkwereld op ons loslaten.
Ik zou nog veel meer mensen in de bloemen willen zetten maar dan zou de fun er rap af zijn. Teveel is trop en trop is nu eenmaal teveel. Misschien krijgen jullie dan van deze genomineerden een bloemetje ??
Tenslotte als blijk van dank deze korte maar krachtige speech :

