
Toen ik onlangs op het stationsplein te vinden was, zag ik de hekkens die je op de foto kan zien. Toen ik dichterbij kwam merkte ik dat de mannen van stad bezig waren de zandbak op te ruimen. Een teken dat het ten volle herfst is. Die kunnen ze terug opbergen tot juli 2021.

Eva heeft opnieuw een oma-moment gehad waarbij Oma en zijzelf donuts gebakken hebben. Er waren er ongeveer 50 die uit de oven kwamen gerold. Deze keer kunnen de buren meegenieten van deze donuts.
Verder kunnen we alleen maar constateren dat de dagen korter worden, de hemel donker en bakken water uit de lucht. Het is nu eenmaal oktober.
Groetjes.
🙂
Die donuts zien er goed gelukt uit! Ik sla alleen wel over als het mag, al die suiker trekt de energie uit een mens. Oktober is het zeker ja, nog even en het jaar is om.
mogge Suske
dus alleen een zomerse zandbak, jammer want ik denk dat er wel kinderen zijn die graag in de modder spelen
hier nog droog maar zwaar bewolkt
laat de donuts smaken
fijne dag
Zandbak weg, lekkere dingen bakken.. het word kouder.
Aan donuts waagde ik me nog niet. En het zal ook niet voor direct zijn met Baskuul die op de loer ligt.
Die donuts zien er smakelijk uit Suske, en verder wordt het weer langzaam tijd voor hutspot en erwtensoep.
Er is weinig suiker gebruikt hoor. Daar gaat oma heel voorzichtig mee om.
Is dat een soort chocoladecake of zijn de donuts zo bruin gefrituurd?
Ze zijn gemaakt met een machien dat daar voor dient,namelijk donuts maken. Het frituren zag oma waarschijnlijk niet zitten.
Gelijk heeft ze!
Lekker hapjes passen bij het jaargetijde. Helaas mogen wij Belgie niet meer in anders kwam ik vast eens proeven…
Het koudere weer komt er duidelijk weer aan…
Die donuts zien er lekker uit.
Hier in het noorden hebben we deze week van regen en storm nog niks gemerkt. Gistermiddag heb ik zelfs lekker koffie zitten drinken in de tuin.
Ja, nat en fris, dan gaat er zo’n donut wel in…!
Goed weekend.
Een heel verschil met het weer bij ons.
Kan je ze niet viritueel uitdelen hihi
Zien er goed uit…zal vast ook lekker ruiken
Fijn weekend
Goed ruiken deden ze inderdaad. Smaken ook.
Die donuts blijven hier niet lang liggen op de schaal als ik ze hier had hoor. Virtueel heb ik er al een paar genomen. : )) Wens jullie gezellige dagen hoor.
Tsja, we modderen wat aan met deze dagen…
regen en wind is momenteel ons deel Suske
ik heb stiekem wel een donut genomen
groeten
In Nederland hebben ze het altijd over stoptober. Dan stimuleren ze mensen om te stoppen met roken. Nu toch al zoveel mensen gestopt zijn, kunnen ze er misschien voor zorgen dat het minder regent als ik buiten ben. Dat dat stopt.
Love as Always
Di Mario
Het buiten gebeuren wordt opgeruimd en we gaan over naar het binnen gebeuren bij de warme oven.
De donuts zijn van goede kwaliteit. Hans
ja we troffen redelijk weer
precies contra als bij jullie , droog in de eerste uren daar
en met dat er flinke buien vielen liepen wij in de woestijn en de busch , dus onder dak 🙂
Zo’n donut lust ik ook wel!
Ziet er geweldig uit, die donuts. Eva kan mooi bij de bakkerij aan het werk, ze heeft er aanleg voor!
Jammer dat ik niet naast je woon, ze zien er heeeeeerlijk uit!
Wat zien die donuts er lekker uit! Had wel in je buurt willen wonen 🙂 ! Top Eva!