Vandaag heb ik een vrije dag. De zaak is uitzonderlijk gesloten, vandaar dus. Veel tijd om te luieren of te klussen is er niet geweest. Deze voormiddag zaten Greet en ik samen met mensen die Eva op de één of andere manier begeleiden. Doel was om alle pistes samen te brengen tot één geheel zodat men over Eva een zo correct mogelijk beeld krijgt. Niet simpel. Ook wij kwamen aan de beurt om ons verhaal te doen en opmerkingen te geven. Zo toonden wij via foto’s hoe Eva’s kamer omgetoverd is tot een prikkelarme ruimte waar ze zich kan terugtrekken indien nodig. Ook werden er afspraken gemaakt wie wat zal doen in de nabije toekomst. Zo kan de admnistratieve molen weer verder draaien.
Deze namiddag ben ik met Eva naar de Action geweest om enige kleinigheden die ze nodig heeft. Deze vrije dag was dus meer dan welkom.
Groetjes.
🙂
Hopelijk komt er rust van 🙂
Groetjes
Als er zich zovelen bekommeren, zal er toch wel eens een definitieve oplossing gevonden worden.
Goed dat jullie proberen alle neuzen dezelfde kant op te krijgen.
Het heeft allemaal tijd nodig maar hopelijk komt het allemaal goed.
Bluvven goan ! Een prikkelarme ruimte is een fantastisch idee denk ik.
Ek hoop dinge gaan gou beter.
Hopelijk gaat het de goede kant op….!!
Dat lijkt me heel nuttig. Heel belangrijk dat iedereen op één lijn zit.
niets beter dan een gedachten uitwisseling Suske
het kan Eva helpen
Een nuttige vrije dag!
Een vrije, maar vooral zinvolle dag.
Prikkelarme ruimtes, dat zouden meer mensen moeten doen. Goed om eens goed te praten dat iedereen op één lijn zit.
Love As Always
Di mario
Een welbestede dag dus, dat moet voldoening geven.
Gelukkig draait de molen weer… houden zo.
lijkt mij een prima idee om alle neuzen de zelfde kant op te laten wijzen
ja Leiden moet een hele mooie stad zijn , zal ik toch eens heen moeten gaan 🙂
hier was het ook fris , met nog wat regenbuitjes
fijne avond groet
De liefde van de ouders is zo belangrijk voor Eva.
Wat fijn dat ze nu een rustige omgeving heeft om even de schuilen voor de drukke wereld. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op de Bank voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl
Een prikkelarme meisjeskamer, dat lijkt me heel lastig, ik hoop dat het gelukt is!
Hopelijk alle neuzen in dezelfde richting en zo tot een oplossing te komen.,dat zou mooi zijn.
soms moet je samen met je gezin tijd maken voor zulke dingen
dat wordt altijd beloond
Een @->- voor jou.
Dat was dus een geluk dat je een vrije dag had.
Een prikkelarme kamer, dat is wel een uitkomst.
Goede morgen Suske en een fijne week gewenst.
Schitterend hoe iedereen en jullie vooral proberen om het leven van Eva wat gemakkelijker te maken. Ik hoop dat het gesprek met de begeleiders positief was en ze nu ook in de toekomst naar een beter leven kan uitkijken!
Hopelijk gaat beter met Eva. Fijn dat jullie naar Action geweest zijn. Geeft ook haar afleiding. Leuke spulletjes gekocht? Lekker vrije dag gehad.
Een dag is zo ingevuld. Met Eva naar de Action, dat is echt leuk, daar maak je de jeugd heel blij mee, altijd leuke dingen voor een kleine prijs. Zelf vind ik het ook leuk, alleen ik mag niks kopen buiten mijn lijstje om, want ik koop anders te veel en bij de kassa is het dan toch enorm opgelopen.
Moet je vooral naar die bepaald niet prikkelarme Actionwinkels gaan…..Kan ik al niet zonder stumulerende invloed op mijn koopgedrag (normaal terughoudend..) naar binnen.,…:)