Toen ik maandagavond naar bed ging zag ik onze twee katers op de vensterbank van de slaapkamer zitten.
rustig naar buiten kijken.
Ik liet ze zitten, trok mijn pyjama aan en kroop onder mijn deken.
Ginger, één van de twee katers heeft de gewoonte bij mij in bed te liggen,
soms naast mij;
soms bovenop mij.
Toen ik bijna in dromenland was sprong Ginger vanaf de vensterbank naar mijn bed.
Toevallig belandde hij op mijn been dat uit het deken stak.
Met zijn nagels probeerde hij houvast te hebben,
maar dit deed zo’n pijn dat ik in een reflex met mijn been zwaaide.
Ik hoorde een dreun tegen de muur.
Vlug stak ik mijn licht aan,
maar de kater was gaan lopen.
Deze morgen zag ik zijn sporen in mijn been.
Misschien wou hij in plaats van bij mij te slapen de matras keren ?
Wie zal het zeggen !?
In ieder geval heeft hij vannacht niet bij me geslapen.
Fijne draaidag @iedereen !
🙂
Tja, Ginger heeft in de loop van de tijd jouw schema leren kennen.
Op een beetje vreemd moment wilde Ginger jou gaan helpen met het keren.
Als dank heb je haar weggetrapt.
Gaat dat nog goed komen tussen jullie twee?
Maar wat zie ik op de foto?
Het draaien is verschoven naar het buiten gooien?
Hoewel het weer vandaag iets minder was wil ik je toch wensen:
Vrolijke zomergroet,
Ik had vorige week een jaap op mijn rug, van Ollie, onze kater. Een kleine misrekening bij een sprong van de vensterbank ….
Goeie genade! Dat is geen kattenpis!
Zo’n gehavend been komt mijn bekend voor.
Dat zijn van die leuke dingen die je kunnen gebeuren als je een poes hebt, maar ze blijven leuk!
O ja, ik probeer Spook wel eens van de bank af te duwen, (bijna onbegonnen werk, meneer heeft een Wil) En die grijpt zich dan altijd zo vast aan mijn mans been.
dat zijn diepe klauwen, en pijnlijk van een kat! Wie zou er het meest verschoten zijn!
op de foto zie ik een sok en een schoen , als je die aan had bij het slapen gaan kan ik Ginger begrijpen want dat kan natuurlijk niet hé
ik hoop die lieve Ginger is weer de beste vriendjes met je want die is nog meer geschrokken dan jij hoor
ja ik luste wel een pint na het werk , nu is dat niet zo heel vreemd dus ik nam er twee en bij thuis komst nog een
slaap wel en kijk ff onder het bed of er geen kat ligt 🙂
Ochèrm….mag jij bedenken voor wie dat is bedoeld 😉
Steek het maar op de kat !
Ai, dit is beslist een risico dat je nam bij het matrassen draaien Suske, en kijk nu eens? Laat je kat maar lopen, en haal er in het vervolg maar weer Nonkel Juul bij hihi.
de kat bij je in bed houdt risico’s in, ofwel wordt je gekretst ofwel afgelikt, en van matrassen draaien heeft ze geen benul, als er ergens zacht en warm ligt is ze tevreden
Onze puberende twee kat neigt ook tot jongleren met onze tenen als we net zijn ingeslapen. Ook die lijden daar onder, net als onze nachtrust. Maar als we echt diep slapen duikt hij tegen me aan en snurkt harder dan het baasje..kijk, dan schop je zo’n beestje niet van je af…
Ai!
Het ziet er nochtans een lieveke uit 🙂
Het is een lief beestje hoor, maar soms gebeurt er wel eens iets “stouts” zoals bij alle kleine kinderen ! 🙂
Pff. Dat werd dus een tetanusprik en drukverband.
Die katten kun je niet vertrouwen, ze zijn niet alleen stout zoals kinderen, ze zijn gewoon beestachtig gevaarlijk.
Zo iets overkomt mij ook soms met mijn poezen : ze houden zich uit alle macht vast met hun klauwen en wij hebben dan de wondjes. Ach, als het dat maar is, hé. 😉
Dat zijn lelijke krassen, je hebt ze toch wel goed verzorgd hoop ik? Katten zitten óveral in en je hebt zó een lelijke ontsteking! Maar ja, het hoort een beetje bij katten, je kunt het zo’n beest niet kwalijk nemen dat hij houvast zoekt, hij heeft daar nou eenmaal alleen maar z’n nagels voor;-)
hahahaha, geweldig! geneest het goed? Arme Ginger, arme jij!