50 uur tooghangen

Ik wil met veel plezier mijn medewerking verlenen aan het promoten van deze recordpoging. Hopelijk zijn jullie massaal aanwezig want het zal absoluut de moeite lonen. Tal van optredens, sexy massage, kunstwerken, hapjes, BV’s, drankjes,……en tal van verrassingen

zij die meer willen vernemen over deze kamikaze surfen als de bliksem naar http://murke.blogspot.com/ of naar http://naughty40club.blogspot.com/

denk er aan : hiermee steun je kloen.

ZORRUG DAT JE ER BIJ BENT (IN DE KANTINE) !!!!!

Over Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in mienwerkerke. Bookmark de permalink .

2 reacties op 50 uur tooghangen

  1. Anonymous zegt:

    geef anders een seintje; ik kom ze desnoods zelf halenfrancky051/24.58.310495/99.87.14

  2. Hallo Franky,Alvast bedankt voor de steun en uw mooi voorstel. Ik breng zo vlug als ik kan de affiches naar het stadhuis.Heb het ontzettend druk met de voorbereidingen maar het lukt wel.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.